| noone3239 a întrebat:

DAU FUNDA. Buna! Astazi calculatorul meu a inceput sa imi dea o eraore pe care nu o mai facuse pana acum. Atunci cand bag stick nu imi mai apare acel pop-up instant si cand intru in My Computer ca sa deschid acel Remivable Disk imi zice sa aleg un program prin care sa se deschida. Ce pot face pentru a rezolva aceasta problema? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| madalinbb19 a răspuns:

Probabil calculatorul tau este virusat, reinstaleaza windowsul