| LupuMia a întrebat:

DAU FUNDA!
Buna seara TPU, pentru a ma contecta pe Facebook aveam activa conectarea in 2 termeni dupa ce-mi puneam parola de la Facebook primeam un SMS pe nr meu, acum ma chinui de o ora si nu primesc acel cod, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Heavenonearth a răspuns:

Ai pua numărul de telefon corect?

| LupuMia explică (pentru Heavenonearth):

Da, inainte il primeam, dar acum nu stiu ce s-a intamplat. Am mai patot asta in aprilie dar am avut noroc ca am fost logata pe un alt telefon si am confirmat de acolo

| Codrinn69 a răspuns:

Se mai intampla sa nu-ti primesti mesajul din cauza unor probleme de la ei. Altceva nu vad, daca nu mai primesti deloc codul, nu am idee ce este de facut.