| Asaftei_Andreea_1996 a întrebat:

DAU FUNDA! Buna, tocmai mi-am reinstalat windows xp si mi-am instalat si driverul de la placa de retea dar atunci cand conectez firul de la internert nu functioneaza. La laptop merge, dar la pc nu. Cum as putea sa remediez aceasta problema? Si inca ceva, cand incerc sa instalez modemul, in meniul lui de instalare, spune ca nu mi-l gaseste. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Ai nevoie de CD-ul plăcii de bază iar acolo găsești un driver numit ETHERNET sau orice altceva ce are legătura cu rețeaua, fiecare diferă de tipul plăcii de bază. Acela trebuie instalat. happy