| Bubuletz a întrebat:

Dau funda! Buna TPU.Am un telefon nokia 5130 si vreau sa il schimb.Problema este ca vreau sa salvez mesajele primite pe sim si nu stiu cum.Cum as putea face asta.Multumesc anticipat. Dau fundita cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| adytzoi a răspuns:

Downloadezi Nokia pc suites faci ocopie de siguranta pentru sms si salvezi apoi poti sa pui si pe alt tel... daca vrei sa il schimbi tot cu un Nokia. daca numai vrei Nokia te pti duce la un magazin gen germanos ca acolo chestia asta se face gratis daca iei telu de la ei