| Alexboss121 a întrebat:

Dau funda!
Cand dau full screen la un video nu imi dispare taskbarul, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Foarte simplu intri in task manager si apesi pe W pana dai de windows explorer, si dupa apesi click dreapta si apesi restart si dupa o sa-ti dispara

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Fa tu sa dispara taskbar-ul. Clic dreapta pe pe taskbar, deblocheaza-l, si la proprietati ii dai "auto-hide".
Ca sa nu muti taskbar-ul din greseala pe laterale, il blochezi.
Cand vrei sa nu mai fie "auto-hide", debifezi aceasta optiune din proprietati.
O alta cauza poate sa fie de la player-ul video. Orice player video are setari de astfel de ajustari.

| Michaeel a răspuns:

E normal sa îți dispara task bar-ul când dai full screen.

| Alexboss121 explică (pentru Michaeel):

Pai mie nu imi dispare

| InsaneZor00 a răspuns:

Ai incercat sa dai un restart sa vezi daca mai face asa?