| ionel27ro a întrebat:

Dau funda celui care ma ajuta sa pot copia un dvd in pc si apoi sa il pot copia pe alt dvd.Mentionez ca pe dvd, audio si video sunut in format ts.Multumesc anticipat pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Pai da, dar cel mai posibil este facut sa se comporte ca si unul, adica e "Copy protected". Incearca sa-l copiezi in PC ca pe un DWD normal. Daca reusesti, atunci poti sa il pui pe alt DWD fara probleme cu Nero. Sau nu te descurci cu Nero? Ai aici tutorial:
www.youtube.com/watch?v=OywIKnOWnJ8

2 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

DWD-ul e original sau fisierele sunt puse astfel incat sa se comporte ca unul.

www.youtube.com/watch?v=wr1AHkqR2ZQ

| ionel27ro explică (pentru suffarstar):

Dvd-ul este facut nu-i original