| ionel27ro a întrebat:

Dau funda celui care ma ajuta si pe mine sa rezolv o problema. M-am conectat la un laptop prin team wiever.La mine se auzea foarte bine sonorul iar la cel laptop foarte incet. M- am deconectat de pe team wiever crezand ca aceasta este cauza, din pacate acel laptop tot la fel de incet se aude. Am dezinstalat drives si am lasat sa se ia cele default, dupa care si-a facut singur update la drives audio(realtek hd audio) si tot asa incet se aude. Cum as putea rezolva problema acelui laptotp cu sunetul(Asus X540S)? Multumesc anticipat pentru ajutor

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Defectul este din laptop, posibil difuzorul sau microfonul trebuie schimbat, numai in servis se va depista defectul si se va inlocui piesa cu alta nouă.

| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Este posibil ca amplificatorul difuzoarelor să fie defect.
Nu pare să fie defect software.