| Nuzicnume a întrebat:

Dau funda celui mai bun răspuns! Cum fac să ma conectez la un wifi care nu este Parolat dar trebuie sa te loghezi cu username și parola, pe telefon îmi apare să pun username și parola dar la laptop nimic. Nici cu link nu merge(Username-ul și parola le știu )

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La o retea de wifi neparolata nu e nevoie sa bagi parola. Nu inteleg de ce iti cere tie asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei pe laptop iti apare in browser cand incerci sa deschizi o pagina

| Nuzicnume explică (pentru suntserios):

Da asa este la Telefon, dar la laptop Nu, nu se deschide nimic, am windows 10 home

| suntserios a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Ce legatura are video tau cu ce intreaba omul?

| suntserios a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Ce babuin esti. Mai bine explica-i decat sa dai cu voturi eronate. Tu.nici nu ai inteles intrebarea

| Nuzicnume explică:

Știe cineva?