| MariusA99999 a întrebat:

Dau funda celui mai rapid raspuns happy
Am un router ASUS RT-N12E si vreau sa fac port forwarding in router la 63392 si nu stiu cum si ce sa fac
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Calvin199s5 a răspuns:

Accesezi 192.168.1.1 sus pe Google Chrome sau orice alt motor de cautare disponibil ție.
Acolo ai să-ți găsești routerul tău și te loghezi cu contul și parola, ele mai întotdeauna sunt asa:
User: admin
Pass: admin
Prin toate setările lui ai sa găsești Port forwarding, iar de-acolo faci setările care ți se dau, nu e greu. FUNDA?