| Deiutza123 a întrebat:

DAU FUNDA CINE RASPUNDE PRIMUL!!!! Cum pot face pozele mai mici? Vreau sa spun ca am o poza care are o dimensiune mare si doresc sa fie mai mica dar poza sa arate la fel sa nu o decupez.

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Intra aici, alege dimensiunea PROBLEM SOLVED http://resizepic.com/

4 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

www.picnick.com

◕ Si dai pe resize, dupa ce incarci poza.

| zuzualina a răspuns:

In paint si dai redimensionare

| anonim_4396 a răspuns (pentru zuzualina):

Cum dau din paint redimensionare? si eu vreau sa fac o poza mai mica sa o pot pune tapet pe un telefon, ajuta-ma pleasehappy

| dcosmina16 a răspuns:

La telefon sti cred! dar la calculator iti trebuie programul picasa si vei avea dimensiunea cu o doresti