| Deea001 a întrebat:

Dau funda! Cum pot descarca poze de pe telefon in calculator? Am un telefon Samsung, cablu USB la el si nu stiu cum sa descarc pozele de pe telefon in calculator. Deasemenea cum pot descarca muzica de pe calculator in telefon? Mulumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lautaru_Gigi_1987 a răspuns:

Folosesti Samsung pc studio il gasesti pe site la Samsung!

2 răspunsuri:
| iYuuki a răspuns:

Iti trebuie un program usb pentru Samsung.

| Andreea069 a răspuns:

Eu am Samsung GT-S5230 si la mine merge sa descarc pozele daca intru pe My Computer si apoi pe Removable Disk(Fhappy si acolo sunt fisierele din telefonul tau...vezi poate iti merge si tie. Sper ca te-am ajutat! happy