| GameOverBitch a întrebat:

Dau funda! Daca am spam pe facebook (nu pot scrie la pozele unei pagini, nu pot posta pe wallul unei pagini, si nu pot trimite mesaje sau cereri de prietenie) cat timp dureaza pana trece aceasta "interdictie"? E foarte enervanta. Nu mai pot face nimic de vreo luna, poate chiar mai mult.

Răspuns Câştigător
| Sebastian1996 a răspuns:

Eu stiam ca aprox. o luna dureaza.Deci asteapta... in curand va merge.

1 răspuns:
| Madut a răspuns:

Cel mult 30 de zile. poate dura o saptamana sau 2 cel putin.