| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Daca de exemplu am un video pe youtube si in descriere vreau sa pun un link pentru download,dar vreau sa fie ADFly(ca sa castig si eu ceva) dar in descriere vreau sa, se vada link-ul site-ului unde am uploadat melodia,iar cand dau click pe el atunci sa ii redirectioneze pe ADFly si dupa pe linkul de la descarcare, nu stiu daca ati inteles...

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Nu poti face asta in descriiere de ce? pentru ca nu accepta toate caractele html. puteai face un buton cu hyper-links, si asa puteai face sa il redirectioneze pe 2 site-uri.

| pozeanimate a răspuns:

Nu am inteles

| azu2104 a răspuns:

Ba ce bou esti onmul asta a intrebat ceva tu ai raspuns total altceva
se refera la link-ul pe care il are el si vrea sa il privatizeze