| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Dau funda,de ce atunci cand trimit o cerere de prietenie pe Facebook,acea persoana imi da accept, dar imi apare sa ii trmit cerere din nou desi ma are in lista, iar in cea de-a doua situatie, am trimis o cerere de prietenie mi-a dat accept dupa cateva zile m-a scos, si mi-a trimis niste cereri la jocuri desi nu ma are in lista si nici nu ma urmareste

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Asa ceva inca nu am auzit este ceva la confidential la profilul tau cauta acolo.