| allei a întrebat:

Dau funda! De ceva vreme vreau sa imi cumpar un telefon si nu ma pot hotari ce model sa aleg! Vreau un smartphone cu tastatura qwerty, camera sa aiba 3.2, 5 mp si wi-fi. Sugestii ceva?

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Samsung Galaxy S ( tastatura qwerty virtuala), Motorola Milestone (tastatura qwerty ), HTC Desire(virtuala), Motorola Backflip(qwerty), iar ceva mai ieftin Nokia C6, BlackBerry 8520, Sony Ericsson U8I Vivaz Pro.

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

E90 fara discutie.Succes!

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Nokia E71, E72, E75 - recomand, E7 - nou, greu si scump. De ce nu un Nokia 5730. Pana la urma pretul e baza.

| alexandrey a răspuns:

Ia-ti Nokia 5130 xpres music

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://gsmarena.com