| alexxx a întrebat:

Dau fundahappydeci am un stick de 8gb si vreau sa pun pe el muzica(pentru masina)si am pe el un windows bootabil facut mai demult, iar acum vreau sa sterg windowsul de pe el si sa pun muzica, numai ca nu pre stiu cumlaughingstiam o metoda prin cmd dar nu merge numai in vista si 7 iar eu sunt pe xphappy

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Nu e mai simplu sa-l formatezi? Click dreapta - > format - quick format.

4 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Formateaza-l...

| Raymond a răspuns:

Ii dai format si se sterge tot.

| roxymaria a răspuns:

Formateaza sticku thinking

| Cyclone_2042 a răspuns:

Intra in my computer si acolo unde e partitia la stick dai click dreapta -> format.