| alinboss52 a întrebat:

Dau funda. Deci as vrea sa schimb softul la telefonul meu Sony Ericsson xperia x1i pentru ca este prea enervant. Nu uitati dau funda celui care ma ajuta

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pe acel telefon se poate pune android, dar dezavantaje ar fi asa: se va misca mult mai prost decat acum, apoi o sa existe bug-uri. Ca sa se miste mai bine si sa nu ui android, poti sa pui wm 6.5

| Overseas a răspuns:

Cum adica sa il schimbi? ..Sa treci de exemplu de la windows mobile la android? Daca da, atunci nu se poate. Nu sunt compatibile sistemele de operare intre ele.
Daca vrei doar o simpla resetare deoarece merge greu, atunci du-te la un service si te rezolva.

| sltlp a răspuns (pentru Overseas):

Nu ma cert, dar telefonul asta stiesi android, dar cu bug-uri. Uite un telefon pe care sa il studiezi, HTC hd 2, stie windows 6.5, windows phone 7 si 7.5, ubuntu, meego, android 2.1/2.2/2.3/4.0