| alexxx a întrebat:

Dau funda! deci cand intru in cs si incerc sa schimb rezolutia si sa dau pe opengl imi iese din cs si imi scrie:THe specified video mode is not supported
The game will now run is software mode
sunt pe windows 7 ultimate

4 răspunsuri:
| AlexutuDeiu a răspuns:

Cand apare intrebarea dai Yes
Intri la Option-Video Si Dai La Open Gl Dai Aply si Ok!
Daca nu merge inseamna ca e de vina calculatorul, eu recomand windows xp big grin :X

| dragos12 a răspuns:

Poate placa de baza slabastraight face

| Ioana05 a răspuns:

S-ar putea ca placa de baza sa nu fie destul de puternica sau sa nu ai instalate toate plugin-urile pentru windows7 ultimate, cauta pe net plugin-uri pentru placa video

| FreeZ a răspuns:

Vad ca nu ai primit nici un raspuns bun pana acum...
Nu ai nici o problema cu placa de baza...sau cu altceva.
Trebuie sa iti instalezi un driver video bun.
Sfatul meu este sa iti pui driverul "ATI".E ff bun si iti activeaza OpenGL-ul din calculator.Asa am facut si eu.

Bafta.