| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA! Salutare stiti un hack pentru ikariam sau grepolis ro daca da dati-mil prin adresa de mess: andreibacila35@yahoo.com sau ziceti-mi un link fara surveys!

15 răspunsuri:
| drakdivin a răspuns:

Jocuri care se joaca ca si grepolis se numesc BROWSERE ( pentru Browsere nu exista coduri )winking invata sa joci fara

| cata_1747 a răspuns:

La grepolis, exista grepolis hack.cu el iti dai comenzi cate vrei,atacuri, srijinuri, chiar daca nu esti on.

| KriSSu09 a răspuns:

Nu merge hack-ul tau ma!

| CavalerulDreptatii a răspuns:

Si eu caut si nu gasesccrying

| MUHYUL a răspuns (pentru danutznik):

Hacku tau nu merge ma

| Free4All a răspuns:

Nu gasesc nici eu crying

| acidjucke a răspuns:

Nu va incapatanati ca daca reusiti sa va luati hackuri va veti trezi cu hard discu virusat si politia internetului la usa

| sped999 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/3616449/Hack_Grepolis_rar/]Hack Grepolis rar
E cel mai nou hack de grepolis Se poate pune minede de aur si cand esti atacat primesti automat cate 200 de trupe de aparare

| petrut22 a răspuns:

Ati gasit deja hack pentru grepolis?

| Andreeaa_Andreea_1996 a răspuns:

Raspunsul tau aicihttp://www.filehost.ro/29206405/GrepolisUltimateBot_exe_rar/

Ultimul update la un bot de grepolis.
Ataca la secunda care este programat, poti pune 100 de atacuri si le va pune in aceeasi secunda.
Culege singur satele de tarani.
Are si optiune sa pui 10 cladiri la constructie si cand termina adauga noua constructie singur mai bun decat premium.
+alaram cand esti atacat ce poate fi conectata cu o aplicatie la telefon si va suna telefonul cand ai atacuri in felu asta poti fi pe faza oriunde te-ai afla...

| RaresCristi a răspuns:

Frate! si eu joc GREPOLIS si am 200163 de puncte fara hack, si la ikariam am 12.500.344.899.329.198winking
deci sasa daca ar exista hackuri nu trebuie sa joci cu hacuri! trebuie sa inveti sa joci fara hack, de obicei multe hackuri au virusuri!
deci mai pe scurt : aceste jocuri se numesc ''jocuri browser'' ele nu au avut hack si nici nu o sa aiba hack vreo data!

Sfatul meu e : Daca vrei sa fie jocul mai distractiv/atractiv koacal fara cod/hackwinking

| CristY1412 a răspuns:

Mama, ce ma enerveaza astia care zic ca nu exista! Exista scripturi care se si pedepsesc pe Grepolis! Da ei nu stiu ei traiesc in lumea lor acolo, au citit TOTI Browser si acum gata.Ba expertilor voi ati citit macar odata forumul Grepolis?
Grepolis nu zic ca e plin dar sunt foarte multi codati! Pacat ca voi nu stiati cine nu ma crede http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php? 10026-Pedeapsa-scripturi-interzise direct dupa forum Grepolis...