| MariusA99999 a întrebat:

Dau funda si un an mare multumesc...

Salut.. Stie cineva cam cat ar costa sa ii schimb geamul la un s5 (cu tot cu fata aia alba de pe fata) si capacul de pe spate? pentru ca din greseala l-am spart chiar langa camera frontala, dar inca merge totul la el big grin
Daca este cineva din Alexandria sa-mi spuna si mie un loc unde m-as putea duce cu el

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Paulvasile10 a răspuns:

Cam jumatate din suma pe care ai dat-o pe telefon, cam 4-5 milioane, dar acum depinde unde te duci, poate daca e in garantie, reusesti vreo reducere, ceva!