| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Va rog... sa ma ajutati daca puteti! Am A5 2017 am avut andoit 6.0.Si s-a actualizat la 7.0 nugatu. cum il sterg? Nu imi place 6.0 era mai fain... Si pictogramele si tot cum il pun inapoi. Chiar imi placea mult. Cu ce.i mai bun Android 7? Vreau 6.0 inapoi arată super drăguț.
Scuzati-mi nestiinta.
Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://goo.gl/aCKcCH

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

7.0 este mai bun. Noile softuri sunt facute pentru o mai buna functionare a telefonului, pentru o mai buna economie a bateriei.