| denisTiky a întrebat:

DAU FUNDAA! Salut! Am o intrebare: cum pot sa pun toate, dar absolut toate dll-urile de la windows 7. Un fel de pachet cu toaaaaate dll-urile si eu sa trebuiasca numai sa le pun in system32.Multumesc

Răspuns Câştigător
| DragonSilver a răspuns:

Exista un program numit: Fix Dll dar acesta nu este free, eventual sa folosesti cc cleaner, care iti poate rezolva erorile provocate de fisierele dll sau Fix Dll cracked.

4 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu exista daca windows ul tau da o eroare cand ancerci sa deschizi vreun joc sau program da eroare fiindca trebuie instalat un program aparte an unele cazuri redistributable sau directx sau net framework.

| denisTiky explică (pentru iwefgOficiall):

Le am pe toate, de exemplu azi am vrut sa joc CSGO (cand aveam windwos 10 mergea) si a zis ca nu poate rula din cauza ca lipseste D3DCOMPLIER.dll si am descarcat dll-ul de pe internet si l-am pus in system32 dar tot asa zice. Nu stiu ce sa mai fac... Ar trebui sa pun alt windwos? Eu habar nu am ce pot sa fac...

| iwefgOficiall a răspuns (pentru denisTiky):

Salut ancearca sa instalezi directx ul din folderul jocului de acolo de la suport ar trebui sa fie un folder.