| ionutzzzu a întrebat:

Dau fundita!
De ce nu merge sa fac update la Eset Smart Security 4.2.67? Am bagat Username & Password de pe net cu valabilitate mare si tot nu merge sa fac update sadsad
Va rog sa imi spuneti ce pot sa fac!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca nu tot ce zboara se mananca! Nu intotdeauna cele luate de pe internet sunt si reale si te servesc asa cum se lauda, cred ca nu au fost bune ori au fost pe o perioada scurta. Daca vrei sa nu mai ai asemenea probleme iti recomand solutia de securitate pe care o folosesc eu, respectiv 3 programe gratuite: avast! 6 free, Malwarebytes' Anti-Malware si Comodo Firewall ori ZoneAlarm, toate trei impreuna asigura o protectie aproape la fel de buna ca un program antivirus cu licenta. In locul lui avast! 6 free poate fi si un alt antivirus gratuit, cum sunt Avira ori AVG. Numai bine!

| angy_2163 a răspuns:

Nu mai poti downloada acest antivirus deoarece a fost sters. iti recomand eset smart security 4 sau eset nod32 antivirus versiunea 4