| anonul a întrebat:

Dau fundita garantat. Un playstation 2 ma costa mai mult de 500 lei? Si are toate in el, 2 controalere, memory card (in el salvez progresul, nu confused ), Euro-AV Cable. Imi puteti spune si ce face fiecare accesoriu in afara de controler, si daca ele sunt separat cat ma costa? [-O

Răspuns Câştigător
| TheClassicGuitar a răspuns:

Varmeu a dat pe ps2 500 lei de la Altex si a primit memory card si un controler. Funda? Un controlar costa tin minte ca parca costa 50 lei.