| Trump147 a întrebat:

DAU FUNDITA > Poate cineva sa ma ajute cu programul Microsoft Outlook?
Adica, cum sa fac sa pot vedea emailurile de pe yahoo sau gmail cu ajutorul acestui program. Ca sa nu mai fiu nevoit sa intru pe browser etc... sa primesc emailurile direct prin program.
Multumesc anticipat!

Dau fundita!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Şi o mică completare la ceea ce ţi-a zis alexgogobig grinacă ai cont plătit pe yahoo vei putea descărca şi trimite mailuri via pop up, pentru conturile gratuita nu se mai oferă acest serviciu gratis.La gmail este geratis.Succese

| alexgogo a răspuns:

Tools - options - email accounts

add + mailul tau.

la advanced pui serverele de incoming si outgoing, vezi ca la yahoo e imap, google s-ar putea sa mearga pe pop3.

a, era sa uit, valabil numai pe Microsoft outlook >2003; nu am outlook express ca sa iti zic cum e acolo.

| Trump147 explică:

N-am reusit sad