| bogdan324 a întrebat:

Dau la schimb cont minecraft premium pe gift-uri cu jocuri de steam.Astept oferte.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cont de minecraft premium = 20 de euro atat costa pe site'ul lor daca este sa-ti dau un joc de 20 euro nu o sa vrei laughing

| bogdan324 explică (pentru anonim_4396):

Ce jocuri ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdan324):

O gramada am pe steam, dar nu am GIFT, nu ma laud, dar ti-am spus nu merita MC pentru un joc pe steam happy

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

I-mi spui si mie ce este minecraft?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mudokins_Abe_1978):

Un joc facut din cuburi unde poti face orice, cauta minecraft gameplay pe youtubehee hee

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-am intrebat ca am intrat online de pe ps3 si aveau aia in magazin virtual minecraft free si nu stiam ce e..multumesc

| raresYOUTUBE a răspuns:

Vrei toata seria de euro truck simulator adica :
-Euro Truck Simulator
-Euro Truck Simulator 2
-Bus Driver
-Truck Driving Simulator
-Trucks Trailers

| Marian_Laurentiu_1997 a răspuns:

Sunt interesat