| lucianboss21 a întrebat:

Dau Nokia lumina 520(vine cu wp8 dar eu l-am facut wp8. 1card de4 memorie de 8 fără castii cu, cutie card de aparat foto ghid etc)pe un telefon functionabil(android4. 0sau mai bun memoria int cel Putin de 4casti nu contează fără sparturii gidul de asemenea). Sa nu uit telul este blocat pe oringe(păcat de tell dar n-am ce face). Astept raspunsurii

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu nu aș folosii telefoane ce au produse Microsoft pe ele nici de mi le-ar da gratis.
Eu în locu tău aș încerca să îl vând pe site-uri de anunțuri ca olx, tocmai sau piața.Nu cred că aici pe TPU o să prinzi client happy.Ai factura la el? Dacă da asta e dovada clară că nu e furat=> șanse de 90% să îl vinzi repede, și e mult mai de încredere dacă pozezi și factura și o atașezi anunțului, desigur și cu pozele reale ale telefonului, și de asemenea nu te lăcomii la preț. Chiar de îl dau un pic sub prețul pieței știi precis că mai mult de o săptămână nu stai cu el.Îți zic din experiență. Succes

| lucianboss21 explică (pentru DeyCj):

Am 14 ani n-am cum eu intreb daca ar da cineva