| boy19boy a întrebat:

Dc imi merge san andreas sacadat? am procesor dual core 2000ghz placa video 256 ram 2 gb?

Răspuns Câştigător
| Al3xXXxx a răspuns:

Si eu am la fel din cauza placi video merge sacadat dar poti scapa de asta

Intra la Optiuni > Display Setup > Advanced si acolo la Visual FX Quality pune in loc de High pune Low si la Resolution pune 640 x 480 x 32 atentie 32 nu 16 la sfarsit big grin

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Am sa-ti spun in termeni "comuni" care ar fi problema pentru San Andreas;

PROCESOR - OK
RAM - OK
VIDEO - X

Solutia: cumpara o placa video mai buna!

| bogz a răspuns:

Cred ca din cauza placii video si poate ai dat rezolutie prea mare

| Radu_8119 a răspuns:

Cred ca placa video e mica, altceva nu stiu ce poate fi...deoarece pc-ul este bun.ram-ul la fel

| Razvan_3737 a răspuns:

Placa video