| NicEbOy a întrebat:

Dc mi se blocheaza videoclipurile?
Si pe youtube cand dau la o rezolutie mai mare 720p sau 1080p se blocheaza imaginea la videoclip dupa aia merge iar se blocheaza din nou asa din secunda in secunda si pe 220 tot asa face pe youtube macar pot sa ma uit cand e 240, 360 sau 480p da pe 220.ro se blocheaza, ce fac?
Si nu e din cauza ca nu se incarca videoclipul ca am viteza mica videoclipul si full daca e incarcat tot asa se blocheaza imaginea din secunda in secunda am un dirver vide SiS Mirage Graphics.
Funda

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Placa video. Ia-ti una decenta si/sau instaleaza driverele care trebuie.

4 răspunsuri:
| ionutzuck a răspuns:

Din cauza placi video iti face asa, ori ai viteza mica la net si videoclipul fiind mare nu tine pasul

| ombladon a răspuns:

Si mie tot asa imi face sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi la mine e tot asa! Ce să fac?

| Cosmin_Popescu_1989 a răspuns:

Buna ziua... Acum ceva timp, am avut un monitor LCD care din pacate s-a stricat, nu a mai mers... Am schimbat acel monitor LCD cu un Monitot HD, iar acum cand intru pe youtube sa vad clipuri sau pe net sa vad filme, mi se blocheaza imaginea cateva zeci de secunde dupa care isis revine, doar daca misc din mouse sau apas vreo tasta la intamplare! Pana sa schimb monitorul nu mi s-a intamplat asa ceva nici macar o data. Acum patesc frecvent acest lucru! Oare ce poate fi? Ma poate ajuta careva dintre voi? Astept raspuns va rog daca stie cineva