| destroyer22 a întrebat:

Dc nu imrge merge zula? il pornesc din steam, ii dau LAUNCH si dupaceea imi apare o fereastra cu : (12:29:48: Starting BattlEye Service...

12:29:51: Failed to initialize BattlEye Service: Driver Load Error (1450). ) dc nu imi merge?

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Verifica daca ai ultima versiune COMPATIBILA de drivere

| destroyer22 explică (pentru PainTech):

Dar cum pot sa imi dau seama ce versiune am?

| PainTech a răspuns (pentru destroyer22):

Click dreapta pe My Computer - Device Manager - Display Adapters - Update Driver pentru Update.

Click dreapta pe driver ( tot acolo) - proprietati - driver - Driver version : (versiune driver)

| PainTech a răspuns:

Sau poate fi de la antivirus. Adauga ca exceptie jocul pentru firewall.

Opreste-l momentan si verifica daca de la acesta este problema.