| cristianzgz3 a întrebat:

Dc nu mah pot conecta la router imi merge internetul cu cablul dar fara nu merge cand intru in internet explorer imi apare o fereastra mai mica (patrata) si imi scrie select the service you want to connect to broadband connection si cand dau la connect imi da iar o fereastra unde scrie username si password dar aici ce pun ca nu stiu

1 răspuns:
| VeNN0m a răspuns:

Simplu! Routerul tau este posibil sa nu citeasca Wirless-ul, decat conexiunile pe cablu...insa daca iti apare o cu username si password ar trebuie sa le sti din moment ce routerul e al tau... daca nu mai poti reformata routerul sau sa iti iei altul.Succes!