| Anonyma33 a întrebat:

De 2 zile ma suna cineva in disperare pe telefon am cam 50-60 apeluri pe zi trebuie sami tin telefonul pe silentios din vina aluia care suna cum pot sa blochez numerele ascunse pe un samsunsg s5230? multumesc

2 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

S-ar putea sa ai la setari apeluri->setari comune->respingere apel si alegi "fara id apelant" sau cum scrie! Acum nu stiu sigur daca este asa la telefonul tau dar asa stiu ca sunt la mai multe! Si daca ai, el de fiecare data cand te suna cu nr ascuns ii va da ocupat!winking

Sper ca te-am ajutat!

Raalucaa ^.^

| TRANSVERSAL a răspuns:

Daca ai in setarile telefonului aceasta optiune.dai setari apeluiri poti face asta daca nu schimba nr si trimite-le noul nr prin sms la cei apropiati