| Christy1235 a întrebat:

De 2 zile nu îmi mai funcționează contul de Instagram.In prima zi nu îmi păreau story-urile, nici măcar acele cerculețe de la el,, banda"respectivă fiind neagra, iar în a2a zi postările, totul fiind negru, doar in contul din stânga sus semnul pentru a adăuga eu un story și în dreapta cel pentru mesaje. Cum as putea rezolva această problema, vreau sa menționez că am dezinstalez și reinstalat aplicații de n ori, iar daca mă loghez cu alt cont totul e normal.

1 răspuns:
| NonZarek a răspuns:

Poate fi un bug pe contul tău sau Instagram ți a suspendat contul. Trimite le mail sau dacă poți sa ii suni și specifici problema ta. Raportează problema și vezi soluția, nu ai altceva ce sa faci tu, dacă zici ca de pe alte conturi funcționează normal, e clar ca e problema cu contul tău.