| alexboy a întrebat:

De 2 zile nu mai pot sa vad clipuri pe youtube sau de pe alt sitte si nici sa descarc nimic am adobe.Deci de ce program am nevoie sa-mi mearga si sa descarc si sa ma uit pe youtube?

5 răspunsuri:
| maduts a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de nici un program, eu cred ca ai virusi in calcsad

| asdfqw a răspuns:

Esti sigur ca nu ai virusi in pc?

| JH a răspuns:

Adobe Flash Player

| MeetTheMonster a răspuns:

Asculta aici happy downloadeazati mozzila firefox, iti garantez 100% ca o sati mearga

| alexboy explică:

Nu merge nici cu mozilla si n-am virusi in PC uite ce scrie cand downloadez ceva:internet explorer cannot download...