| anonim_4396 a întrebat:

De 3 săptămâni cei de la Antena 1 ne au amețit cu reclama Hd. De azi dimineață caut si tot caut Hd dar nu l găsi. Am sunat la cablu digi...ciuciu Antena 1 Hd. Ce se poate face pentru ca după cum am vb cu domnisoara la telefon nu vom avea prea curând Hd la digi, neavand interes.

3 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Eu am auzit ca observatorul va fi in HD. Probabil de atunci incepe transmisiunea postului. Sau de la acces direct

| BroascaCuElice a răspuns:

Trustul intact e in discutii cu cei de la rcs rds pentru a adauga posturile hd si in grila lor de programe tv dar inca nu s-a rezolvat nimic

| Karinakari99 a răspuns:

Cei de la rds au interese financiare si politice.