| anonim_4396 a întrebat:

De aproximativ o lună, când vrau să postez ceva pe Facebook primesc acest mesaj: „We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn More"

Știe cineva care ar putea fi cauza? Nu am publicat des, ca să spui că aș fi făcut spam, nici poze violente sau link-uri către site-uri obscure.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Incerca sa postezi accesand netul de pe cartela daca folsesti Wi-fi de obicei. Daca te lasa poate fi de router, il scoti din priza, il lasi cateva minute si il bagi inapoi si isi revine.

| OttoVonAegyssus a răspuns:

Pur și simpu ai trimis prea multe mesaje, chiar dacă tu spui că nh, și nu te mai lasă să o faci sau poate folosești unnprogram pentru blocarea reclamelor sau pentru schimbarea adresei de internet. Dacă nu, nu știu...