| anonim_4396 a întrebat:

De Blackfriday mi-am cumparat o tableta ASUs memo pad hd7 care era ultima la expositie.
Cam de cat timp poate fi acolo avand in vedere ca are multe zgarieturi superficiale pe spate si este si fara folie?
In cashless asta mi-o poate schimba?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Poate fi de cand a aparut acest produs la ei.ai cumparat-o ca produs resigilat?

| IFlorin97 a răspuns:

La noi nu exista blackfriday exista doar black fraierday laughing la cati o fi pus mana mai conteaza cat a stat.

| Oxýlăne a răspuns:

Poate fi de 1 an si doar de vina sunt copii care pun mana pe ele si le scapa pe jos si oameni care le lovesc cu ce cara in mana! Poti face o reclamație de unde ai luat-o! Mult noroc sa ti-o schimbe!