| Moscalu_Denisa_1986 a întrebat:

De cam o luna si ceva nu imi mai merge Youtube pe Google Chrome si Opera, am crezut ca e de la ei si am lasat asa. apoi mi-a recomandat un prieten sa intru pe internet explorer si a mers. Cum fac sa mearga si pe google chrome? Nu mai pot intra pe internet explorer pentru ca are lag

Răspuns Câştigător
| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Nu te complica cu windowsul. Dezinstalează tot ce este legat de cele 2 browsere. Și reinstalează. Îti recomand și mozilla. Și vezi dacă ai actualizarile la windows. Le poti activa cu un singur click. Sau le cauti manual pe microsoft.com

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa devirusezi calculatorul si sa stergi fisierele temporare.
Devirusarea poti face online:
https://www.eset.com/us/home/online-scanner
iar stergerea fisierelor le poti face fie din proprietatile discului C:, fie cu programul CCleaner.

La sfarsit este indicat si sa defragmentezi discul C: (tot la proprietati sau prin programul Defrag din meniul de programe).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizeaza-ti Windows-ul.
Scoate toate extensiile de pe Chrome si Opera.
Scaneaza cu antivirusul.

| DOOOPX a răspuns:

Reisntaleaza Windowsul.
Succes!

| Moscalu_Denisa_1986 explică (pentru DOOOPX):

Daca era de la windows nu mergea nici pe internet explorer

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Reinstaleaza windowul