| chocolate27 a întrebat:

De cat timp aveti telefonul actual? Ce marca e?

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Samsung c3050 de 2 zile si acum numai merge. best phone ever laughing))))))

12 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Nokia 6234 de 3 ani

| xD a răspuns:

Am un Nokia 7210 Supernova de vreo 2 ani...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Telefonul il am de aproape 2 ani, e un Nokia n 97, sunt foarte mutumit de el, dar imi dorescun alt telefon de ultima generatie.

| Ingerasull99 a răspuns:

SE w205 de vreo juma' de an.

| YukikoMaya a răspuns:

De 5 ani
Nokia 6070

| daiana a răspuns:

Nokia 7210 supernova.de 1 an jumate happy

| xilotto a răspuns:

IPhone 3GS de 2 ani... este super tongue

| DayByDay a răspuns:

Nokia E71, de jumatate de an.

| Ana a răspuns:

Am un Nokia de cateva luni, nu este al meu.De sarbatori o sa-mi cumpar un telefon nou love struck

| David_2599 a răspuns:

IPhone 3G S de o saptamana big grin

| Bunny a răspuns:

Am un Samsung de vreo 3 ani.Nu e chiar cel mai bun si cel mai performant dar totusi scopul telefonului e de a vorbi. Inca merge bine si sunt multumita de el.Nu am nevoie de tot felul de telefoane noi care practic fac cam tot in locul tau straight face.

| danielivan a răspuns:

Nokia N 97, il am de cand a iesit pe piata, este interesant