| DoRu a întrebat:

De cate ori poti instala un windows? Nu este pentru mine ci pentru un amic.

Funda+VOT! Va rog frumos! Va multumesc anticipant!

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Windows-ul se poate reinstala de cate ori vrei! doar ca se pierd programele instalate si e munca in plus! cel mai important este folosirea unui antivirus bun si instalarea programelor strict necesare! Daca sti sa ai grija de un windows, nu necesita reinstalari anuale sau lunare, poti merge ani buni cu acelasi windows! bafta!

13 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

De cate ori vrei
problema e ca daca t prind ca ai folosit aceeasi licenta pentru mai multe calculatoare iti va aparea o notificare cum ca nu e genuine si bla bla bla
da nu asta t intereseaza p tine... poti s instal d mai multe ori

| RaVuL a răspuns:

Eu in pc meu am reinstalat win de peste 100 de ori si pc il am de 5 ani
Prin reinstalarea windowsului improspatezi pc
Nu are nimic dar nici sa nu il reinstalez in exces

| Cezar a răspuns:

Poti instala windows-ul de cate ori doresti!
Nu se poate intampla nimica!

| WhiteProud95 a răspuns:

Poti sa-l instalezi de cate ori vrei. tot ce trebuie sa faci este sa formatezi partitia in care vrei sa il instalezi inainte de instalare. eu am calculatorul de 10 luni si l-am instalat de cel putin 10 ori ...bafta

| vily a răspuns:

Intrebarea ta este putin cam vaga.Nu inteleg la ce referi. Poti instala, oricare ar fi sensul la care te-ai referit in intrebarea ta, de cate ori vrei, daca instalezi de exemplu windows-ul de mai mult ori, pe aceeasi partitie sau pe partitii diferite, fiecare windows instalat va avea fisierele sale diferite, userii lui diferiti, care bineinteles pot fi aceeasi.Inainte ca windowsul sa porneasca, in cazul in care il ai instalat de mai multe ori, iti va apare o lista din care vei putea alege pe care dintre ele vrei sa l pornesti. Iar daca intrebarea ta se referea la, de cate ori poate fi folosiy un CD-DVD cu windows, raspunsul meu e : pana se zgarie.haha,adica,la fel, de cateori vrei, atata timp cat respectivul Cd-DVD bootabil mai este citit de DVD-ROM.Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O singura data. daca incerci sa-l mai pui dupa aceea, vin agenti MIB la tine acasa si-ti confisca colectia ta de abtibilde pokemon (si a prietenului tau, bineinteles).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il instalezi de mai multe ori win-u nu conteaza ori de cate ori ti se buseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici nu stiu la ce te referi pai poti face dual-boot cum am eu sa ai windows 7 xp vista si mac os x tiger si snow leopard ubuntu solaris ce vrei tu acu depinde de PC si pe partea ce lalata iti instalez windows de cate ori vrea muschii tai

| Jelly_7813 a răspuns:

Un windows trebuie sa il lasi cel putin o luna pe calc ca sa vezi daca calc accepta ca lumea windows-u
dar te referi la acelasi windows sau la diferite?big grin

| iness a răspuns:

De cate ori vrei big grin cel putin asa credthinking
in functie de calculator. cat il tine

| Myrell a răspuns:

Fii putin mai explicit. Daca te referi de cate ori poti instala windowsul pe un PC. Numarul ar fi infinit. Iar in caz de windows este original si te referi la licenta, pe un singur calculator il poti la fel instala de n ori. Dar daca vrei sa instalezi pe mai multe calculatoare, ai scris pe cutie un numar de, atatea calculatoare. Sper ca ti-am raspuns la intrebare. Mult succes!

| iasi123 a răspuns:

De cate ori vrei tu. Nimic nu iti limiteaza asta happy.