| chiftelutacrocanta a întrebat:

De cate ori va uitati la TV intr-o zi, cate ore stati pe telefon si cat de des folositi calculatoru si celalalte tehnologii?

Răspuns Câştigător
| Hat a răspuns:

Nu ma uit la tv, telefonul nu il folosesc in mod constant. Pe ici colo cate 10 minute sa zicem, iar laptop-ul in jur de 3-4 ore in functie de timpul liber.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La TV ma uit doar seara 20-30 minute inainte de culcare. Mai rar mai mult cand e un film intersant.
Pe telefon stau 30 minute spre 1 ora pe zi.
La calculator si notebook 10 ore pe zi. Dar asta include si munca.

| J0B0MAT a răspuns:

La tv ma uit de 2-3 ori pe saptamana sau mai mult cand sunt meciuri.Calculatorul si telefonul le folosesc zilnic, in fiecare zi ore diferite.

Răspuns utilizator avertizat
| Hat a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Mulțam