| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

De cateva Luni am inceput sa Vapez. dar mai de curand, chiar si dupa ce se Incarca, Tigara se Opreste si indiferent cat as incarca sau apasa Butonul de Vapat, subit se opreste dupa cateva Pufuri. nu inteleg, este Bateria de vina? si cum inlocuiesc Bateria de la o Tigara Electronica?

2 răspunsuri:
| Paenalte_Alexandru_1997 a răspuns:

Ma gandesc sa fie ceva pe partea de fire si din astea, ar trebui sa o duci la service, sau laun magazin specializat! Sper ca te-am ajutat! Plz funda

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Paenalte_Alexandru_1997):

Iti trimit Funda daca chiar e asa cum zici.