| Bianca18 a întrebat:

De cateva luni am o problema cu calculatorul :/ pana ieri mi se stingea monitorul din cand in cand dar in secunda urmatoare se aprindea din nou. Dar ieri a avut din nou un moment din acesta si nu s-a mai aprins (unitatea functiona). L-am inchis din buton si l-am reaprins peste o ora. Apoi nu s-a stins decat peste vreo 5 ore. Deci, e doar vina monitorului?

3 răspunsuri:
| Bianca18 explică:

Problema a fost monitorul. Astazi l-am schimbat. Multumesc oricum pentru raspunsuri.

| Cristi6482 a răspuns:

Nu e din vina monitorului e din vina placii video. Am avut si eu problema asta si am rezolvat-o schimband placa video alta rezolvare zic ca nu e cel putin eu n-am gasit.

| z3uS_9326 a răspuns:

Buna deci trebuie sati cumperi o placa de video mai buna. PleasE FUNDA.