| iKaiju a întrebat:

De cateva luni telefonul meu s9 normal nu mai imi incarca prin cablu,il incarc wireless si merge, mama mea care are s8 i merge cablu meu, stie careva care e problema?

Răspuns Câştigător
| Vladut2000L a răspuns:

S-ar putea sa fie de la mufa acea tipe-c de la telefonul tau incearca sa cureti cu un betisor de urechi si incerca iar incarcatorul daca nu merge dai restart la telefon si inceraca iar incarcatorul daca nu s-ar putea sa se fi defectat mufa.

1 răspuns:
| TitoJacksana a răspuns:

Probabil s-a stricat portul de încărcare