| vl96cos a întrebat:

De cateva luni tot primesc pe facebook restrictii de a mai adauga pr 30 de zile. dupa cele 30 de zile am adaugat 5 10 pr (in mai multe zile ) si iar am primit restrictie
S-a intampat de mai multe ori + ca cererile de prietenie erau trimise la oameni pe care ii cunosc
CE POT FACE?

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Probabil ai trimis cereri aiurea, nu ti-au fost acceptate si asta ti-a atras o bulina neagra..Trimite cereri doar daca esti sigur ca acestea iti vor fi acceptate.

| greatLOL a răspuns:

Pisu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite si un mesaj in care spui respectivului cine esti. daca nu ai poza sau numele real este si normal ca nu te recunoaste.