| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am o problema cu vizualizarea videoclipurilor pe Youtube, unele nu se incarca deloc sau cand aleg sa sar peste portiuni din clip se intampla sa nu mai incarce clipul.
Este destul de enervant mai ales ca inainte mergea totul mult mai rapid si fara nici o problema.
Am instalat mai multe versiuni de FlashPlayer da nu s-a schimbat nimic, chiar si pe varianta HTML5 player tot asa se comporta.
Vroiam sa stiu doar daca si altii intampina aceleasi probleme ca si mine? ca de nu va trebui sa contactez ISP-ul sa verifice ei daca nu e problema cu serverele lor vreun router sau firewall care face probleme, si am mai auzit o chestie cum ca de cateva zile au implementata astia la scara larga protocolul IPV6 sper doar sa nu fie din aceasta cauza problema.
Deci voua cum va merge Youtube-ul?
Si unele site-uri se incarca mai greu iar download-urile ori pleaca cu intarziere ori deloc.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Verifica ce spatiu mai ai disponibil in C ->este posibil sa nu mai ai spatiu.
Descarca Adobe Shockwave Player de aici http://get.adobe.com/shockwave/ Apoi du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Bafta!

| bobik91 a răspuns:

Problema este de la internet. sunt cv probleme cu reteaua ai putea suna la provideru de la care ai serviciu de net si sa vb cu ei sa remedieze problema.
http://tonuri-apel.com

| acinorev a răspuns:

Verifica-ti calculatorul, sa nu aiba virusi sau altceva. happy Instaleaza-ti ESET NOD32 Antivirus.