| Lovemydoggy a întrebat:

De cateva zile am o problemă în legătură cu instagramul. Nu mai primesc notificare in bara telefonului atunci când cineva îmi scrie. Am verificat atât în setările telefonului cât și în cele ale aplicatiei, dar notificatile sunt activate. Primesc notificare daca cineva imi apreciază o poza, Imi comentează la o postare etc, dar9
când îmi scrie cineva nu. În paralel sunt conectată la încă un cont, iar de pe aceasta primesc in continuare notificare la orice ( si daca imi scrie cineva).
Ma puteti ajuta cumva, Sa imi dati un sfat cum sa fac sa imi apara din nou notificări pe contul meu? Am dezinstalat aplicația de două ori, dar ma gandesc ca e ceva de la cont

2 răspunsuri:
| Daniel_Popute_1996 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi. Se poate sa se rezolve problema, daca nu, atunci e de la telefon.

| Lovemydoggy explică (pentru Daniel_Popute_1996):

Am s6 edge. Toată chestia asta că nu mai primesc notificare pentru mesaje e de sâmbătă. Și e doar la contul meu, nu și pe celălalt