| BlueEBirdD a întrebat:

De cateva zile am varsat apa pe tastatura laptop-ului si nu imi merg cateva taste... dar am observat azi ca tasta "1" care ieri nu mergea acum merge! Si... voiam sa intreb daca e vreo sansa ca si celelalte taste sa isi revina. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Da normal, daca nu a ajuns apa jos de tot, incearca sa il ti la uscat, sau cu un uscator sa il usuci sa iasa apa aia de sub taste, ai grija data viitoare. Succes!

| Andreea22X a răspuns (pentru Diavolcata):

Exact asta voiam sa zic si eu sa il usuci cu un uscator. poate isi revin si celelalte taste

| BlueEBirdD explică (pentru Diavolcata):

O sa incerc cu un uscator! daca va merge o sa ai funda! :3