| overdrive a întrebat:

De cateva zile mi-am luat un telefon mobil LG. Telefonul functioneaza perfect doar ca are o mica problema. Imi arata ca se incarca in continuu chiar daca nu este in priza, si telefonul este in permanenta cald, ca si cand s-ar incarca. Daca i-as schimba bateria s-ar rezolva problema? Sugestii...

2 răspunsuri:
| overdrive explică:

Da am incercat. Am lasat-o sa se descarce complet si dupa am bagat-o la incarcat si dupa tot asa arata, ca se incarca in continuu. Mentionez ca nu este incarcator original, dar nu cred ca are vreun efect...

| MikeRowe a răspuns:

Ai incercat sa scoti bateria si sa o introduci inapoi?