| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile nu imi mai apare messengerul in pagina de Facebook. Ma refer la navigarea de pe PC. Adica a disparut coloana din dreapta cu lista de prieteni si a disparut si optiunea de a intra pe Messenger din coloana din partea stanga.
De ce se intampla asta? A mai patit cineva? Ce pot face sa revina la loc?

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Si-a revenit brusc, acum merge in toate browserele fara sa fi facut nimic. O fi fost de la ei dar deh, măria sa FB a uitat sa ne anunte si pe noi

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Patesc la fel.
Asta e solutia de la Facebook:
https://www.facebook.com/help/1416643995215690
Dar nu functioneaza.

| OAly a răspuns (pentru danbnz):

Da. Unele probleme se rezolvau cu stergerea istoricului din browser dar asta nu se rezolva.

| danbnz a răspuns (pentru OAly):

Si-a revenit brusc, acum merge in toate browserele fara sa fi facut nimic. O fi fost de la ei dar deh, măria sa FB a uitat sa ne anunte si pe noi